Політика повернення товарів

Відповідно до ст. 9 Закону Украіни «Про захист прав споживачів», обмін товару належної якості проводиться протягом 14 (чотирнадцяти) днів, не враховуючи дня купівлі, якщо дотримані такі умови:

  • товар не був у вжитку і не має механічних пошкоджень, слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, немає слідів потрапляння рідини у виріб або на упаковку, документацію;
  • товарний вигляд збережений – тобто залишилися всі ярлики, наклейки та інші частини товару в незмінному вигляді, товар повністю вкомплектований, запакований;
  • присутні всі документи на товар (інструкції, гарантійний талон, товарний чек), збережені всі ярлики і заводське маркування.

У разі обміну або повернення товару належної якості, придбаного в інтернет-магазині Nikmebel.com, витрати за доставку товару оплачує покупець.

  • При отриманні замовлення на адресу, якщо посилка габаритна або крихка, і знаходиться в захисній дерев'яній обрешітці, необхідно обов'язково провести огляд отриманих товарів, знявши обрешітку.
  • При отриманні замовлення у відділенні транспортної компанії, співробітники відділення зобов'язані на ваше прохання зняти обрешітку для огляду товару. Огляд проводиться тільки у присутності співробітника транспортної компанії.
  • Без огляду існує ризик не помітити можливі механічні пошкодження, отримані під час транспортування.
  • При отриманні посилки від служби доставки, якщо виявилися пошкодження товару, клієнт може відмовитись від отримання посилки. У такому разі необхідно скласти "Акт прийому-передачі" (бланк надається співробітником компанії-перевізника), з детальною вказівкою причин відмови (чітко описати виявлені ушкодження).

Заміна або повернення товару з виявленим заводським дефектом (істотним недоліком) здійснюється на підставах та у строки, встановлені Законом України "Про захист прав споживачів".

У разі повернення товару через брак витрати на доставку товару оплачує інтернет-магазин Nikmebel.com. Або ж за домовленістю, Продавець окремо висилає Покупцеві за власні кошти браковану деталь, або деталь, якої не вистачає.

Повернення коштів

Сума, сплачена за товар, повертається таким самим способом, яким вона була внесена. Повернення грошових коштів здійснюється не пізніше 7 (семи) днів з моменту отримання товару, що підлягає поверненню.

Скасування бонусів

У разі повернення товару Покупцем, бонуси, нараховані в результаті оформлення цього замовлення, будуть списані з бонусного рахунку після повернення коштів Покупцю.